משקפי הישראמן Limited Edition מבית ריינד אופטיקס ואוקלי

אודות

מרכז האופטומטריה RindOptics נוסד לפני למעלה מ- 50 שנה בקריית-אונו על-ידי סטיב ריינד ז”ל, ומנוהל כיום  על-ידי עמוס ריינד, בנו של סטיב ז”ל ואופטומטריסט מומחה בעל למעלה מ-25 שנות ניסיון. במרכז שלנו צוות מקצועי ביותר, הכולל אופטומטריסטים מוסמכים מטעם משרד הבריאות, טכנאי מעבדה ויועצי מכירה מנוסים ואדיבים.
עם השנים צברנו מוניטין רב וידע עשיר, וכיום באפשרותנו לספק פתרונות איכותיים ומתקדמים לכל צורך אופטומטרי, תוך שימוש במכשור החדיש והמתקדם בעולם.

ידע הוא כח.
אנו דואגים להתמקצע ולהשתלם בכל הזדמנות בכדי לספק את הפתרונות האופטיים הטובים ביותר.      
ב- Rindoptics מתמחים בתחומי אופטיקה רבים כגון בדיקות ראייה, התאמת משקפיים ועדשות מגע, התאמת משקפיים מולטי-פוקליים, פתרונות ראייה ייחודיים ועוד, אך גולת כותרת שלנו היא ללא ספק פתרונות ראייה לספורטאים ממגוון ענפי ספורט.

ספורט כדרך חיים
תחום הספורט הינו חלק מהDNA שלנו, ואנו עוסקים באימוני ספורט באופן קבוע כחלק מאורח חיינו וגם משתתפים באירועם ובתחרויות ספורטיביים. השילוב בין אהבת האופטיקה ואהבת הספורט הביאה אותנו למומחים בתחום של אופטיקה ספורטיבית, תוך הבנה עמוקה של צרכי הספורטאי והתאמת פתרונות שיספקו, בראש ובראשונה, הגנה ובטיחות על העיניים, ובודאי נוחות והנאה מירביים בזמן העיסוק בספורט.

אנו מעניקים חסויות לשגרירים מענפי ספורט שונים (ריצה, רכיבה, כדורעף חופים, שייט ועוד) במטרה לעודד למצוינות ולפעילות ספורטיבית כאורח חיים, וכן עוסקים רבות בתחום של תרומה לקהילה לקבוצות  ועמותות העוסקות בספורט כשיקום.

לפני שנתיים התחלנו שיתוף פעולה רשמי  יחד עם ישראמן , במסגרתו אנו מעניקים חסות רשמית לתחרות ומייצרים את משקפי הישראמן שנותנים מענה אולטימטיבי לחוויית ראייה בטיחותית, שמשפרת את הביטחון בכל מסלולי הישראמן, ובסוף, גם משפרת לנו את הביצועים.
המשקפיים הינם משקפי ספורט מקצועיים של חברת OAKLY בדגם  Rader EV Path, עם חריטה ייחודית של שם התחרות והלהבה המפורסמת מלוגו הישראמן.
דגמי המשקפיים הינם מהדורה מיוחדת ומוגבלת.

למידע נוסף, צרו קשר עם ריינד אופטיקס, קניון קרית אונו. 036358989 או באמצעות טופס יצירת קשר.

צרו קשר

טלפון
נא רשמו מספר טלפון תקין
נא רשמו מספר טלפון תקין
אימייל
נא רשמו כתובת מייל תקינה
נא רשמו כתובת מייל תקינה
שם מלא
נא רשמו שם מלא
נא רשמו שם מלא
נושא הפניה
נא רשמו נושא פניה
נא רשמו נושא פניה
רשמו כאן את פנייתכם
נא רשמו את פנייתכם
נא רשמו את פנייתכם

Copyright © 2021 Rind Optics. All rights reserved | Site by Media BLVD